ул.П.Калнышевского,7 корпус 6 (ул. Майорова)
(044) 362 03 13, (067) 321 74 70 с 10.00 до 22.00
boss.partyboom.kiev.ua@gmail.com | карта проезда
Нам дважды приглашать Вас не прийдется, Кто был у нас в гостях, тот обязательно вернётся!

ЧОМУЧКИ

 

    "Школа чомучок"

На базі нашого Клубу з вересня 2011 року успішно працює «Школа чомучок». Не секрет, що саме через гру дитина пізнає світ, розвиває розумові здібності і емоційний інтелект.

Наш девіз: «Вчися, граючи!»

Заняття в «Школі чомучок»

Запрошуємо всіх допитливих і непосидючих «чомучок», а також їх батьків на заняття:

 ● «BABY PARTY» (ранній розвиток)

 ● Підготовка до школи

 ● Awesome English (ігровий англійська)

 ● Весела математика (мова занять - англійська)

●  Емоційний інтелект

 ● Майстер-класи

«BABY PARTY»

«BABY PARTY» - це оригінальна група раннього розвитку для дітей від року до трьох. Кожне заняття проходить у формі цікавого тематичного дитячого свята!

 Наші комплексні динамічні заняття складаються міні-уроків:

● фізичного розвитку і дрібної моторики рук;

● сенсорики (впізнавання величини, форми, запаху, кольору предмета);

● логічного мислення і різних видів пам'яті (зорової, слухової, образної);

● мовлення;

● знань про навколишній світ;

● уяви і творчих здібностей;

● музичний розвиток;

● елементарна математика;

● перші англійські слова;

● театралізована казка.

      Мова заняття – українська  з елементами англійської.

 

 

    Особливості  занять «BABY PARTY»:

● постійна зміна видів і зон діяльності (ігровий зал, клас, відео зал);

● наявність просторої ігрової зони, де малюки займаються в активному  русі, знаходять вихід накопиченій енергії та емоціям;

● оригінальні матеріали Марії Монтессорі;

● можливість індивідуального підбору матеріалів і видів діяльності відповідно до періоду розвитку, інтересів і темпу залученості Вашого малюка.

 «BABY PARTY» дітки відвідують разом з дорослими. Присутність близької людини і дружна ігрова атмосфера в клубі створюють максимально комфортні умови для засвоєння знань. Спільне перебування дітей на подібних розвиваючих заняттях також добре адаптує їх до майбутнього вступу в дитячий садок. «BABY PARTY» проходять двічі на тиждень, по 40 або 50 хвилин в залежності від віку Вашого малюка.

Заняття «Чомучки»

Вік 3-4 років - це вік, коли дитина підвищено активна в своїй допитливості та пізнавальній діяльності, прагне самостійності та потребує спілкування і визнання ровесників.

Вже став крилатим вираз Марії Монтессорі про те, що Інтелект дитини знаходиться на кінчиках її пальців. Дрібна моторика - це здатність виконувати дрібні і точні рухи кистями і пальцями як результат скоординованих дій нервової, м'язової і кісткової систем. Дрібна моторика пов'язана з нервовою системою, зором, увагою, пам'яттю, сприйняттям, розвитком мовлення. 

Тому  пропоновані заняття перш за все спрямовані на розвиток моторики і сенсорики, розширення 

кругозору і словникового запасу, набуття навичок спілкування в колективі. Розвиток пізнавальних процесів, ознайомлення з світом природи та творами мистецтва, збагачення мовлення та напрацювання вміння складати невеличку розповідь, ігри на розвиток уваги, концентрації, взаємодію з ровесниками, розвиваючу мислення та орієнтацію у просторі творчість.


     Підготовка до школи

У нашому Клубі відкриті групи підготовки до школи для дітей

4-5 і 5-7 років.

Заняття для молодших дітей 4-5 років проходять за авторськими методиками навчання читання і рахунку М. Зайцева, Н.Пятібратової. Основний матеріал: таблиці і кубики, картки. Метод «Кубиків» включає 3 сенсорні області: слухову, зорову, тактильну ( «Слухаю, бачу, роблю»). Цей системний підхід до навчання в ігровій формі знімає психологічну, мовленнєву та моторну напругу, є профілактикою заїкання. Навички читання формуються спонтанно. Розміри ігрового матеріалу і складів на кубиках великі, що дозволяє дитині не напружувати очі.

Вчитися читати, рахувати, писати «по Зайцеву» легко і цікаво!

       Підготовка до школи дітей 5-7 років

В сьогоднішніх реаліях ідеально, щоб  майбутній першокласник вмів все, чого його навчатимуть в школі перший рік. І основний момент полягає в тому, що підготовка допомогає дитині дозріти інтелектуально, соціально, емоційно і психологічно. Заняття побудовані на напрацьованих досвідом наших викладачів методиках з урахуванням рекомендованих МОН програм навчання в першому класі. Акцент підготовки зроблений не тільки на успішному проходженні Вашою дитиною співбесіди, але й виробленні умінь будувати відносини в колективі, спілкуватися з учителем, самостійно виконувати завдання, звикання до правил уроку, напрацювання особистої організованості.

                     Чому заняття цікаві дітям?

 ● навчання розроблено з урахуванням психофізіологічних і індивідуальних особливостей дітей;

● навчальні завдання на розвиток критичного мислення, пам'яті, уваги, логіки поєднуються з цікавими індивідуальними завданнями;

● виступи дітей перед групою вселяє впевненість в своїх силах, знімає бар'єр публічної промови;

● улюблені командні ігри вчать вмінню чути, розуміти і взаємодіяти;

● і обов'язково творчість!) Адже саме уява розвиває інтелект.

 Діти розширять кругозір, навчаться працювати самостійно і в команді, підготуються до наступного важливого кроку в їхньому житті - школи. Наші викладачі можуть підготувати до школи з поглибленим вивченням предметів.


       Емоційний інтелект

      Заняття для дітей 3,5 -7 років.

Емоційний інтелект (EQ) – це здатність розрізняти і усвідомлювати свої емоції, вміти їх конструктивно висловлювати, розпізнавати чужі емоції і потреби, співвідносити свою поведінку з почуттями і інтересами інших. 

Згідно нового Закону «Про освіту» вміння конструктивно керувати своїми емоціями є одним з основних і спільним для всіх освітніх компетенцій особистості.

Діти з розвиненим EQ:

- впевнені в собі і  мають високу самооцінку;

- вміють адаптуватися до зміни ситуації і знайти вихід;

- мають інтерес до читання і навчання;

- легко встановлюють контакт з ровесниками і дорослими, налагоджують співпрацю;

- знають правила поведінки в соціумі, при цьому розуміють себе як особистість і мають власну думку.

Заняття проходять в ігровій казковій формі, що допомагає цікаво і легко пережити різні ситуації і познайомитися зі світом емоцій.

Коли дитина зрозуміє силу радості, як пережити сум, як справитися з гнівом, як бути з відразою, як не знати нудьги, значення довіри в житті людей, - тоді палітра життєвих емоцій перетвориться для неї на дружніх помічників у взаємодії з світом.

                                          

         Awesome English

Чому Awesome English і які цілі нашого навчання

                    англійській мові?

Загальновідомий факт, що основна форма навчання дошкільнят - це гра. У випадку з іноземними мовами - кращий спосіб захопити, мотивувати, використовувати довільну увагу, запам'ятовування лексики та формування мови - це гра. Під час гри діти завжди в русі, що означає включення емоційної і моторної пам'яті. Емоційна пам'ять дозволяє дитині запам'ятовувати слова і події на тривалий період. Коли Ваша дитина чомусь радіє, коли її щось вразило на занятті – вона запам'ятає це надовго. Моторна пам'ять поєднує фізичні рухи і активні ігри з вивченням нових слів, фраз в процесі виконання правил рухливих ігор, пальчикових ігор, сценок казок, руханки дитина повторює назви тих дій, які виконує. Основна спрямованість занять: розвиток комунікативної компетенції - спонукати дитину говорити. Результат досягається через навчання мовного спілкування з активізацією візуальних, слухових і кінестетичних видів діяльності. Використовується принцип креативної діяльності: творчі завдання в процесі вивчення англійської мови дозволяють дитині відчувати позитивні емоції і надовго запам'ятовувати ті чи інші слова, мовні звороти.

      Основна мета Awesome English - розвиток особистісного потенціалу дитини з урахуванням її психофізичновікових особливостей через ігрове навчання мовного спілкування. Мета занять включає:

● розвиток когнітивних здібностей;

● розвиток комунікативної компетенції;

● розвиток творчого потенціалу;

● розвиток психічних процесів (пам'яті, уваги, мислення);

● розвиток мотивації до подальшого вивчення англійської мови.

     Завдяки тому, що вивчення мови проходить у формі гри діти стають активними, включеними в процес навчання, отримують задоволення разом з новими знаннями мови. Використання різних матеріалів, ідей дослідження навколишнього світу роблять заняття насиченими, цікавими для дітей.

 

           Захоплююча математика

Творчі уроки з математики для дітей 5-7 років на англійській мові охоплює всі галузі вивчення математики: розрахунок, геометричні фігури, величини і вимірювання, кількісні співвідношення, математичні ігри. 

Філософія уроків: навчити дітей радості пізнання і вселити впевненість в собі. Уроки адаптовані щоб відповідати потенціалу кожного учня, забезпечувати стійкий прогрес. Навчальний матеріал побудований таким чином, що дитина навчається самостійно виконувати готові завдання. Як наслідок  самостійності в навчанні дитина набуває впевненість в собі. Це має важливе значення для успіху в умовах сучасного світу, коли стираються чіткі професійні межі і треба вміти швидко переключатися, самонавчатися і поєднувати різні вміння і навички.

      Особливість результату:

● формування чіткого уявлення про ключові правила арифметики;

● розвиток навичок мислення;

● розвиток самостійної здатності до навчання на основі спеціально розроблених навчальних матеріалів;

● сприяння мотивації учнів шляхом навчання в задоволення;

● вміння міркувати логічно, зосереджуватися на вирішенні завдання, доводити почате до кінця;

● визначати час і відстань, розуміти математичну логіку рахунки і рішення задач,

● розвинути креативні здібності, вміння сприймати на слух і бути уважним, запам'ятовувати і включати уяву.

  Діти зможуть випробувати радість розуміння і досягнення, і додатково покращити англійську!

Групи і періодичність занять формуються за запитом.

 Звертатися по телефону 066 357 87 07 педагог Оксана Котик.


       Майстер-клас "Казкові вигадки"

Унікальний авторський майстер-клас Олександри Плотниковой "Казкові вигадки" спрямований на саморозкриття і творчу самореалізацію дітей! "Казкові вигадки" - це творчий майстер-клас, під час якого кожна дитина створює власну казку-вигадку і оформляє її власноруч намальованими ілюстраціями. Майстер-клас проходить в атмосфері емоційного підйому і дитячих веселощів. Результат втілиться в оформлену справжню невелику книгу, яка залишиться «молодому автору» на добру пам'ять. А ще планується чаювання і сторітайми (читання вголос цікавої книги і її обговорення ...). Всіх секретів відкриваємо, але обіцяємо, діти не будуть нудьгувати. Звертаємо вашу увагу: майстер-клас розрахований на дітей від 6 до 9 років (діти, які вже освоїли перші навички читання і письма - читають речення і можуть писати слова!). У групі максимально 7 дітей.

Телефонуйте, питайте і приходьте! Чекаємо Вас! 

Звертатися по телефону 067 397 99 99, педагог Олександра Плотнікова.

                            Розклад занять

Перше відвідування занять за попереднім записом за телефонами:

Педагоги:

Олександра Плотнікова 067 397 99 99

Оксана Котик 066 357 87 07

Телефон адміністрації клубу  067 3217470 або 044 3620313. 

Наші педагоги і адміністратори з радістю дадуть відповідь на всі

питання з приводу занять!

 

Просимо Вас ознайомитися з правилами відвідування занять, викладеними нижче.

Дані правила розроблені з метою комфортного та безпечного перебування Ваших дітей в нашому Клубі. Кожен бажаючий,скористатися послугами Клубу, зобов'язаний слідувати внутрішнім правилам знаходження в Клубі, прислухатися до інструкцій персоналу, дотримуватися загальних правил безпеки, культури спілкування та взаємоповаги.

 

1. Групи комплектуються за віком дітей і рівнем підготовки. Групові заняття проводяться відповідно до розкладу (за попереднім записом) по абонементу. Діти до 3 років в супроводі дорослого. Час індивідуальних консультацій узгоджується з педагогом. 

2. Абонементи купуються на заняття в певній групі. Перехід з однієї групи в іншу може бути проведений тільки за погодженням з адміністрацією і педагогом Клубу, в разі наявності вільних місць. 

3. Перший абонемент може бути придбаний з будь-якого числа місяця. Його вартість розраховується, виходячи з кількості занять, що залишилися в даному місяці. Перед придбанням першого абонемента можливе відвідування пробного заняття. Оплата пробного заняття проводиться безпосередньо перед ним.

4. Придбання абонемента на наступний місяць проводиться з 20 по 30 число поточного місяця. Якщо абонемент своєчасно  не сплачено, то відвідування занять можливе лише поразово. При цьому адміністрація дитячого центру не гарантує Вам збереження місця в вашій групі.

 

5. Пропущені з будь-яких причин заняття не переносяться і додатково не відпрацьовуються. У разі хвороби дитини, педагог центру обов'язково допоможе освоїти пропущений матеріал у погоджений час або під час наступного заняття.

6. Якщо заняття доводиться на неробочі святкові дні, які встановлюються Урядом України, воно не відпрацьовується. 

7. У разі відсутності дитини на заняттях з будь-яких причин необхідно завчасно попередити викладача або адміністратора в телефонному режимі.

8. Перед початком заняття необхідно відзначитися у адміністратора або вашого викладача. 

9. Присутність батьків або іншого супроводжуючої особи на розвиваючих заняттях з дітьми від 1 до 3 років обов'язкова. Батьки (супроводжуючі особи) наглядають за дитиною та несуть відповідальність за здоров'я і безпеку дітей до, під час і після занять. 

10. Присутність батьків на заняттях всіх інших напрямків передбачено тільки під час звітних та святкових занять. Батьки несуть відповідальність за здоров'я і безпеку дітей старше 3 років до і після занять. 

11. Щоб уникнути інфікування дітей просимо не приводити хворої дитини на заняття. Адміністрація залишає за собою право не допускати дитину до занять в групі у разі спостереження ознак хвороби, про що повідомляє батьків.  

12. Адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого викладача на час його хвороби (вимушеної відсутності) або переносити час заняття. 

13. На заняттях всі діти і батьки повинні бути в своєму! змінному взутті, в шкарпетках або капцях (НЕ босоніж). 

14. Не дозволяється приносити на заняття жувальні гумки, цукерки та інші продукти харчування, а також ігри і іграшки (окрім заявлених по темі заняття). Не приносьте в Клуб цінні речі. Клуб не несе відповідальності за їх збереження. 

15. Під час перебування в центрі батьки несуть відповідальність за шкоду майну центру, завдані ними або їхніми дітьми.

  

 

Клуб на Майорова 7
Праздники для взрослых
Дополнительные услуги
Прокат карнавальных костюмов

Прокат карнавальных костюмов в Киеве! В нашем детском  клубе « Пати-Бум» Вы можете взять в прок...

Перейти ТОРТИКИ

Один из ярких и торжественных  моментов на детском празднике, несомненно  -  сказочно...

Перейти Детское меню

Теперь в нашем клубе есть домашняя, вкусная и полезная еда! По многочисленным просьбам наших гостей,...

Перейти Аквагрим

Детский грим (аквагрим) - это веселое и занимательное мероприятие!С помощью специальных гипоаллерген...

Перейти Дополнительно можно приобрести :

В продаже имеется одноразовая посуда, и все необходимое для идеального праздника. Немного того,...

Перейти Украшение шариками

Любой взрослый, увидев воздушные шары, становится ребенком. Что уж говорить о самих детях - они их п...

Перейти

АдминистрацияПартнеры